Turniej strzelecki 2015

W dniu 27 maja 2015r. o godz. 10:00 na Strzelnicy Bractwa Kurkowego w Jejkowicach odbył się kolejny Turniej Strzelecki dla szkół ponadpodstawowych Ziemi Rybnickiej pod patronatem Starosty Powiatu Rybnickiego i Bractwa Kurkowego.

Turniej swym udziałem uświetnili Wójt Gminy Jejkowice – Pan Marek Bąk oraz Przewodniczący Rady Gminy Jejkowice – Pan Mieczysław Wojaczek, a także władze Bractwa Kurkowego. O bezpieczeństwo i właściwy przebieg zawodów zadbali ochotnicy z OSP Jejkowice.

W szranki stanęło 8 drużyn – z Gimnazjum Lyski, Gimnazjum Jankowice, Gimnazjum Jejkowice i drużyna z Zespołu Szkół Mechanicznych z Rybnika.

Zwycięstwo w Turnieju wywalczyła drużyna z Lysek zarówno w kategorii dziewczyn, jak i chłopców.

Gimnazjaliści z Jejkowic zajęli drugie miejsce także w obydwu kategoriach. Najlepszym zawodnikiem został Szymon Sobeczko z Lysek, drugie miejsce osiągnął Szymon Szulik z Jejkowic. Najlepszą zawodniczką była Kinga Groborz z Jejkowic.

Puchary w imieniu Starosty Rybnickiego wręczyła Pani Sonia Fojcik-Hałacz.

Impreza przebiegła w duchu sportowej rywalizacji fair play.

Turniej Strzelecki - Jejkowice 2015

Turniej strzelecki szkół gimnazjalnych ziemi rybnickiej imienia Czesława Grzeni - Jejkowice 2014

Turniej Strzelecki Szkół Gimnazjalnych Ziemi Rybnickiej odbędzie się w dniu 30.05.2014 r. o godz. 10.00 na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Jejkowicach.

Czytaj więcej: Turniej strzelecki szkół gimnazjalnych ziemi rybnickiej imienia Czesława Grzeni - Jejkowice 2014

II TURNIEJ STRZELECKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH ZIEMI RYBNICKIEJ IMIENIA CZESŁAWA GRZENI JEJKOWICE 2013

II Turniej Strzelecki Szkół Gimnazjalnych Ziemi Rybnickiej odbędzie się w dniu 08.06.2013 r. o godz. 10.00 na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Jejkowicach.
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie drużyn do Starostwa Powiatowego w Rybniku e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 25.05.2013 r.

Pobierz regulamin

I TURNIEJ STRZELECKI

W dniu 09.06.2012r. o godz. 10:00 na Strzelnicy Bractwa Kurkowego w Jejkowicach odbędzie się I Turniej Strzelecki dla szkół gimnazjalnych Powiatu Rybnickiego pod patronatem Starosty Powiatu Rybnickiego i Bractwa Kurkowego.

Zdjęcia z turnieju tutaj:

Friday the 4th.

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'google_verify.php' (include_path='.:/usr/share/php') in Unknown on line 0