IX Jejkowicki Marszobieg 2016

Tegoroczny IX Marszobieg Jejkowicki zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska biega” odbył się w niedzielę 22 maja 2016 i jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Bieg ukończyło ponad 150 osób. Na mecie czekała woda mineralna i pamiątkowe medale. Puchary i nagrody przyznano aż w 6 kategoriach. Wyróżniono także najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu. Ponadto wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowano nagrody. Gratulujemy zarówno głównej organizatorce biegu Pani Hannie Ficek jak i uczestnikom Marszobiegu i zapraszamy na kolejny jubileuszowy już za rok.

IX Jejkowicki Marszobieg 2016

Czytaj więcej: IX Jejkowicki Marszobieg 2016

Polska Biega 2016

CAŁA POLSKA BIEGA
AKTYWNIE SPĘDZAMY WOLNY CZAS

 

IX MARSZOBIEG
JEJKOWICKI

Niedziela 22.05.2016r. 

Czytaj więcej: Polska Biega 2016

VIII Marszobieg Jejkowicki

Tegoroczny VIII Marszobieg Jejkowicki zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska biega” odbył się w niedzielę 07 czerwca 2015 i jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Bieg ukończyło prawie 100 osób. Najlepszy okazał się nasz mieszkaniec Mateusz Paprotny. Na mecie na wszystkich czekała woda mineralna i pamiątkowe medale. Puchary i nagrody przyznano aż w 6 kategoriach. Wyróżniono także najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu. Ponadto wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowano nagrody. Gratulujemy zarówno głównej organizatorce biegu Pani Hannie Ficek jak i uczestnikom Marszobiegu i zapraszamy na kolejny już za rok.

Marszobieg 2015

Polska Biega 2015

CAŁA POLSKA BIEGA
AKTYWNIE SPĘDZAMY WOLNY CZAS

 

VIII MARSZOBIEG
JEJKOWICKI

Niedziela 07.06.2015r. 

Czytaj więcej: Polska Biega 2015

Marszobieg 2014

W dniu 1 czerwca 2014r odbył się VII Marszobieg Jejkowicki zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska biega”, w którym udział wzięła rekordowa liczba zawodników.

Prawie wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii puchary oraz nagrody. Na kolejny Marszobieg zapraszamy już za rok.

Czytaj więcej: Marszobieg 2014

Friday the 4th.

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'google_verify.php' (include_path='.:/usr/share/php') in Unknown on line 0